Produkty marki SADKI® w regionie Pomorza i Kujaw znane i cenne są już od ponad 25 lat. W województwie kujawsko-pomorskim, wyroby marki SADKI® zajmują niekwestionowaną pozycję lidera w branży przetworów owocowo-warzywnych. SADKI Dystrybucja to zaufany i rzetelny partner.
40 lat

Na rynku Pomorza i Kujaw!

 

SADKI Dystrybucja ma swoje korzenie w północnej Polsce, jednak nasze produkty docierają do odbiorców we wszystkich województwach oraz poza granicami naszego kraju. W rodzimym województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy już od ponad 40 lat na rynku.

SADKI Dystrybucja na rynkach lokalnych realizowana jest dzięki pracy kierowników sprzedaży. Wspierają oni naszych klientów, pozostając w stałym kontakcie z centralą firmy, dzięki czemu klient może liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie ze strony naszych kierowników. Doradzamy oraz zajmujemy się promocją.

Firma SADKI zajmuje się również dystrybucją produktów innych renomowanych producentów, szczególnie na terenie północnej Polski. Nasza oferta handlowa dociera do szerokiej rzeszy klientów. Jesteśmy otwarci na nowe, sprawdzone receptury tak, by nieustannie odkrywać dla naszych klientów nowe smaki i wciąż zaskakiwać ich bogactwem naszych produktów.